Śledzik – nowe możliwości na NK!

Śledzik – nowe możliwości na NK!

Od dziś na NK i na stronie sledzik.pl można korzystać z funkcji, która umożliwia błyskawiczny kontakt ze wszystkimi znajomymi. Jeśli zechcesz wypróbować ją za pośrednictwem strony sledzik.pl, do bezpiecznego zalogowania się wystarczą dane do NK. Obejrzyj na naszym blogu krótkie filmy, które przybliżą Ci wszystkie możliwości nowego narzędzia.

Zapowiadany w zeszłym tygodniu Śledzik nadpłynął. Już od dzisiaj możecie dzielić się ze znajomymi ciekawymi znaleziskami w sieci, swoimi przemyśleniami, informacjami o tym, czym aktualnie się zajmujecie.

Podstawowa zasada jest prosta. Zamieszczasz post, który nie może przekroczyć 250 znaków. Wszelkie możliwości nowego narzędzia zostały omówione na poniższych filmikach.

Aktualizacja - profile Anny Dymnej, Krzysztofa Ibisza, Kabaretu Łowcy.B, Mroza i Łukasza Zagrobelnego, wyświetlane w boxie “Polecane osoby” są prawdziwe. Wkrótce pojawią się tam kolejne osoby!

ps. szkoda tylko że śledzik budzi tak duże kontrowersje wśród użytkowników portalu . Większość z nich bowiem jest niezadowolona z tej nowej opcji

powstała nawet akcja społeczna mająca na celu usunięcie śledzika z naszej klasy , nie zdziwcie się jak zobaczycie u swoich znajomych tekst:

” UWAGA! USUNĄĆ ŚLEDZIKA!Wklejcie to na swojego śledzika! Jeżeli uzbieramy 70% użytkowników nk…to usuną śledzika !! ” itp

lub już odzew ze strony serwisu :

“OD ADMINISTRACJI: Uwaga Drodzy klasowicze. W związku z dużą liczbą wiadomości do nas z prośbą o usunięcie “Śledzika” chcemy dowiedzieć się jak dużo osób na prawdę nie chce, aby ta opcja została. Jeśli Śledzik ma zniknąć- skopiuj wiadomośc i wyślij ”

ciekawe jak ta sprawa się zakończy , jeszcze żadna z opcji oferowanych przez naszą klasę nie wzbudziła takiego masowego sprzeciwu :)

Comments are closed.