Travelplanet.pl pierwsze biuro podróży w naszej-klasie.pl.

Travelplanet.pl pierwsze biuro podróży w naszej-klasie.pl.

Travelplanet.pl i nasza-klasa.pl łączą zainteresowania swoich użytkowników. Pod hasłem „wyjedź na wakacje z Travelplanet.pl” kryje się strona z pełną ofertą wycieczek turystycznych i możliwością rezerwacji online bez pośrednictwa człowieka.

Nasza–klasa to w chwili obecnej najczęściej odwiedzana polska strona internetowa po Google Polska i jeden z największych sukcesów w branży internetowej w całej Europie.

Jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania największej społeczności w Polsce jest wymiana zdjęć. Maciej Popowicz z Naszej - klasy.pl potwierdza, że zdjęcia wakacyjne stanowią jeden z najczęściej powtarzających się składników portfolio użytkowników naszej-klasy. Stąd decyzja o podjęciu współpracy z Travelplanet.pl – wiodącym internetowym biurem podróży w Polsce. Nasi użytkownicy, jeśli podróżują, bardzo chętnie dzielą się takimi informacjami ze swoimi znajomymi. Chcemy połączyć ich zainteresowania z możliwością zakupu wycieczki.

Współpraca Nasza-klasa.pl oraz Travelplanet.pl zbiegła się z uruchomieniem na początku maja systemu rezerwacji online w Travelplanet.pl. Dzięki temu użytkownicy naszej-klasy, nie muszą już szukać informacji o wycieczkach w wielu miejscach w sieci, ponieważ znajdą pełny zakres informacji w jednym miejscu i jednocześnie uzyskają możliwości pełnej rezerwacji wycieczkek online.

Dzięki technologii online wraz z interaktywnym kalkulatorem, można natychmiast sprawdzić wiele kombinacji i cen oferty. Michał Krawczyk – CTO w Travelplanet.pl, podsumowuje, że system cechuje łatwość nawigacji i możliwość finalizacji wycieczki w zaledwie 3 krokach.

Portal Travelplanet.pl oferuje klientom pełny wybór wyjazdów zagranicznych od największych i sprawdzonych organizatorów wycieczek. Zbliżające się wielkimi krokami wakacje oraz wyjątkowo niskie ceny wycieczek zagranicznych sprzyjają decyzjom o wyjeździe nad ciepłe, słoneczne plaże z gwarancją słońca przez cały sezon.

wiecej informacj na stronach :

www.nasza-klasa.pl
http://www.travelplanet.pl

Comments are closed.