Bodzio i inni z Naszej-klasy

Bodzio i inni z Naszej-klasy

Polacy oszaleli i w internecie szukają znajomych. Mieszkańcy Lubania nie są gorsi: my także poszperaliśmy i już wiemy, czym się chwalą lubańscy radni.

Konia z rzędem temu, kto by się domyślił, jaki pseudonim szkolny nosiła szanowana dziś przewodnicząca rady powiatu lubańskiego Ewa Gutek. Teraz już wiemy – Bodzio, bo przewodnicząca, jak zresztą całkiem spora grupa lubańskich radnych i samorządowców, zapisała się do portalu internetowego Nasza-klasa.pl. W swoim profilu, w rubryce – czym się aktualnie zajmuję – przewodnicząca napisała: tak wiele, że marzy mi się nic nie robić, nie mieć zmartwień, chłodne piwko w cieniu pić. – Bodzio, nie pękaj! Niedługo znów wybory, może się spełnią twoje marzenia – mógłby powiedzieć ktoś złośliwy, ale my przecież tacy nie jesteśmy. W pełni podpisujemy się natomiast pod komentarzami do zdjęć pani przewodniczącej, w których jej znajomi napisali m. in.: „Ewcia, odjazdowo wyglądasz” albo „Ewa! Ty na każdym zdjęciu wyglądasz super”!

REKLAMA Czytaj dalej

Żadnych konkretnych komentarzy w swoim profilu nie ma natomiast przewodnicząca rady miasta Małgorzata Grzesiak, choć w Naszej-klasie i owszem jest. I to jak jest. Takiej pani przewodniczącej tośmy jeszcze nie widzieli: radosna, uśmiechnięta, z kwiatkiem przy nosie. No i znajomych ma sporo, aż 121, a wśród nich m.in. sekretarz Bolesławca i były lubaniak Jerzy Zieliński.

Jest też sporo radnych i urzędników. Nawet szef lubańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Bogusław Borowski i radca prawny urzędu Beata Siemaszkiewicz. Prawdziwym rekordzistą w ilości internetowych, naszo-klasowych znajomości jest jednak radny Krzysztof Jaworski. 328 osób w profilu to całkiem sporo. Wśród nich nawet była Miss Polski 2001 Ewa Wiertel w bikini. Na pana radnego w szkole krzyczeli Jawor, to jakby ktoś nie widział.

Czytaj dalej na www.wp.pl

Comments are closed.